autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 11.08 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 11.09 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 11.10 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 11.11 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 11.12 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 11.13 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 11.14 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 11.15 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 11.17 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 11.18 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 11.19 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04608. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 06.21 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @