tramvaj 5 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
5 | odjezd 18.26 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
❘ | 18.28 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 18.29 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 18.30 | Celní | 100 | |
❘ | 18.31 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 18.33 | Poříčí | x 100 | |
1 | 18.35 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 18.37 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 18.38 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 18.39 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00505. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.50 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @