autobus 52 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
52 | odjezd 23.03 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 23.04 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | × 23.05 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 23.06 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 23.07 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 23.07 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 23.08 | Šárka | z 101 | |
❘ | × 23.09 | Myslivní | z 101 | |
❘ | × 23.10 | Výletní | x 101 | |
❘ | × 23.11 | Žebětínská | z 101 | |
❘ | 23.13 | Kohoutovice, hájenka | 101 | |
❘ | × 23.15 | Stará dálnice | z 101 | |
❘ | × 23.16 | Kopce | z 101 | |
❘ | × 23.17 | Kohoutovická | z 101 | |
❘ | × 23.18 | Žebětín, škola | z 101 | |
❘ | × 23.19 | Křivánkovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 23.20 | Žebětín, hřbitov | z 101 | |
❘ | příjezd 23.21 | Žebětín, Bartolomějská | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06903. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.14 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @