tramvaj 3 / 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
3 | odjezd 20.28 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | × 20.29 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | × 20.30 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
❘ | 20.33 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
❘ | 20.34 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 20.35 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 20.37 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
12 | 20.39 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 20.40 | Grohova | 100 | |
❘ | 20.42 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | × 20.44 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 20.46 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 20.47 | Tererova | x 100 | |
❘ | × 20.48 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 20.50 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 20.51 | Červinkova | x 101 | |
❘ | × 20.52 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 20.54 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00202. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 09.25 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @