autobus 77 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
77 | odjezd 14.22 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 14.22 | Černovická terasa II | z 101 | |
❘ | × 14.23 | Černovická terasa I | z 101 | |
❘ | × 14.25 | Ericha Roučky | z 101 | |
❘ | × 14.26 | Vlastimila Pecha | z 101 | |
❘ | × 14.27 | Těžební | z 101 | |
❘ | × 14.29 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | 14.30 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 14.32 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | × 14.32 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 14.34 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | příjezd 14.37 | Úzká (u Tesca) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07725. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @