tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 19.40 | Komárov | 101 | |
❘ | × 19.40 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 19.41 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 19.42 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 19.44 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 19.47 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 19.48 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 19.49 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 19.53 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 19.54 | Grohova | 100 | |
❘ | 19.56 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | × 19.58 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 20.00 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 20.01 | Tererova | x 100 | |
❘ | × 20.02 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 20.04 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 20.05 | Červinkova | x 101 | |
❘ | × 20.06 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 20.08 | Technologický park | 101 | |
Jede poslední nepracovní den (neděle) před pracovním dnem v období univerzitní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01214. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 03.06 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @