autobus 406 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
406 | odjezd 15.59 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | × 16.11 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | 16.12 | Rosice, Husova | 425 | |
❘ | 16.15 | Tetčice, nádraží | 425 | |
❘ | 16.17 | Tetčice, Neslovická | 425 | |
❘ | 16.20 | Neslovice | 436 | |
❘ | 16.25 | Oslavany, Padochov, rozcestí | 436 | |
❘ | × 16.27 | Oslavany, Permonium | z 447 | |
❘ | 16.29 – 16.30 | Oslavany, aut. st. | 447 | |
❘ | × 16.31 | Oslavany, nádraží | z 447 | |
❘ | × 16.33 | Ivančice, silo | z 447 | |
❘ | 16.34 | Ivančice, Oslavanská | 447 | |
❘ | příjezd 16.37 | Ivančice, náměstí | 447 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: BDS-BUS, kurz 40601. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 23.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @