autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 14.00 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 14.01 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 14.02 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 14.03 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 14.04 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 14.06 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 14.07 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 14.08 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 14.09 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 14.10 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 14.11 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04608. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 03.22 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @