autobus 47 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
47 | odjezd 12.32 | Staré Černovice | x 101 | |
❘ | × 12.32 | Vinohradská | z 101 | |
❘ | × 12.33 | Hájecká | z 101 | |
❘ | 12.34 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 12.35 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | 12.36 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | 12.37 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | 12.39 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | 12.41 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 12.42 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 12.45 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04703. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @