tramvaj 1 / 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 6.31 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 6.32 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 6.33 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 6.36 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 6.38 | Václavská | x 100 | |
❘ | 6.39 | Hybešova | x 100 | |
12 | 6.42 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 6.44 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 6.45 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 6.47 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 6.48 | Železniční | z 100 | |
❘ | 6.49 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 6.51 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01211. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.15 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @