tramvaj 2 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
2 | odjezd 19.40 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | × 19.41 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | × 19.42 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
❘ | × 19.44 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | × 19.45 | Körnerova | x 100 | |
❘ | 19.48 | Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | |
1 | 19.51 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 19.52 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 19.54 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 19.55 | Václavská | x 100 | |
❘ | 19.57 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 19.59 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 20.00 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 20.01 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00207. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 20.04 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @