autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 15.14 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 15.15 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 15.16 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 15.17 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 15.18 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 15.19 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 15.20 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 15.21 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 15.23 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 15.24 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 15.25 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04608. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @