autobus 84 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
84 | odjezd 15.52 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | × 15.53 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | × 15.54 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | × 15.55 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 15.56 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 15.57 | Životského | x 100 | |
❘ | × 15.58 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 15.59 | Hladíkova (spojka od Křenové) | z 100 | |
❘ | × 16.00 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 16.02 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | × 16.04 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 16.05 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.09 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
❘ | × 16.10 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | × 16.10 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 16.14 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 16.15 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 16.17 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 16.19 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 16.20 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 16.21 | Hlavní | z 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 16.23 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 16.25 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 16.26 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 16.28 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 16.29 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 16.30 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | 16.32 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 16.33 | Královo Pole, nádraží (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 16.35 | Kociánka | x 101 | |
❘ | × 16.36 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 16.37 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 16.37 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | 16.39 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 16.40 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 16.41 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 16.42 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 16.43 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 16.45 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 16.47 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | příjezd 16.49 | Židenice, Stará osada | 100 | |
Jede v nepracovních dnech v období letních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 08409. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @