autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 16.47 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 16.48 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 16.49 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 16.50 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 16.51 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 16.53 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 16.54 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 16.55 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 16.56 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 16.57 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 16.58 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04608. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 13.46 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @