autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 6.13 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | × 6.15 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | × 6.17 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 6.18 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 6.19 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 6.20 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 6.21 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 6.22 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 6.23 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 6.23 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 6.25 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 6.26 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04302. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.10 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @