autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 20.02 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 20.04 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 20.05 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 20.07 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 20.08 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 20.11 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 20.12 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 20.13 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 20.15 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 20.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 20.19 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 20.21 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 20.22 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 20.23 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | × 20.24 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 20.25 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 20.26 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 20.26 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 20.27 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 20.28 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 20.30 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 20.31 – 20.33 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 20.34 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 20.35 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 20.36 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 20.38 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 20.39 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 20.40 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 20.42 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 20.42 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 20.43 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 20.44 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 20.45 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 20.46 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 20.47 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 20.48 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 20.49 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 20.50 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 20.52 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 20.53 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 20.54 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 20.55 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 20.57 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 20.59 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 21.01 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech v období letních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04413. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 15.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @