tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 6.47 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 6.49 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 6.50 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 6.54 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 6.55 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 6.56 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 6.58 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 7.00 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 7.01 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 7.02 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 7.03 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 7.04 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 7.05 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 7.06 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 7.08 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01101. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @