autobus 65 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
65 | odjezd 17.27 | Řečkovice, nádraží | 101 | |
❘ | × 17.28 | Kronova | z 101 | |
❘ | 17.30 | Řečkovice, hřbitov | 101 | |
❘ | 17.31 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | 17.32 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 17.33 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 17.34 | Renčova | z 101 | |
❘ | 17.36 | Nadační | x 101 | |
❘ | × 17.37 | V Újezdech | z 101 | |
❘ | 17.38 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 17.39 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 17.40 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | příjezd 17.43 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06502. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @