autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 16.22 | Jundrov | 101 | |
❘ | × 16.23 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 16.24 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 16.25 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 16.26 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 16.27 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 16.28 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 16.30 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 16.31 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 16.33 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 16.34 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 16.35 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 16.36 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 16.37 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 16.38 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 16.40 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 16.42 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 16.43 | Sportovní | z 100 | |
❘ | × 16.44 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 16.45 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 16.47 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 16.49 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 16.49 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 16.51 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 16.53 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 16.54 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 16.56 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 16.57 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 16.58 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 17.00 | Konopná | x 100 | |
❘ | 17.02 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 17.03 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 17.06 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 17.07 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 17.09 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06701. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @