autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 20.25 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 | |
❘ | × 20.26 | Šárka | z 101 | |
❘ | × 20.28 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 20.29 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 20.30 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 20.31 | Květná | z 100 | |
❘ | × 20.32 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | × 20.33 | Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | |
❘ | × 20.34 | Lerchova | z 100 | |
❘ | 20.37 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 20.38 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 20.39 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 20.41 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 20.43 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 20.45 – 20.46 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 20.47 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 20.49 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 20.51 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 20.52 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 20.52 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 20.54 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06802. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.01 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @