tramvaj 8 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
8 | odjezd 7.59 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | × 7.59 | Západní brána | z 101 | |
❘ | 8.01 | Osová | 101 | |
❘ | 8.02 | Švermova | 101 | |
❘ | 8.03 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 8.04 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 8.06 | Vsetínská | x 100 | |
❘ | 8.07 | Vojtova | x 100 | |
❘ | 8.09 | Křídlovická | x 100 | |
❘ | 8.10 | Soukenická | x 100 | |
1 | 8.12 | Nové sady (kolej 4) | 100 | |
❘ | 8.14 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.16 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.18 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.20 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.21 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.23 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.24 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.25 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.26 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 8.27 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 8.29 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 8.30 | Tylova | x 101 | |
❘ | příjezd 8.32 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00816. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 00.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @