tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 14.01 | Komárov | 101 | |
❘ | 14.02 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 14.03 | Železniční | z 100 | |
❘ | 14.04 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 14.06 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 14.09 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 14.10 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 14.11 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 14.15 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 14.16 | Grohova | 100 | |
❘ | 14.18 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 14.20 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 14.22 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 14.23 | Tererova | x 100 | |
❘ | 14.24 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 14.26 | Skácelova | 101 | |
❘ | 14.27 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 14.28 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 14.30 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01211. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.15 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @