autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 6.14 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 6.15 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 6.16 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 6.17 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 6.18 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 6.19 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 6.20 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 6.21 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 6.23 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 6.24 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 6.25 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04609. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 09.55 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @