autobus 70 / 42 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
70 | odjezd 16.08 | Ořešín | 101 | |
❘ | × 16.08 | Pluháčkova | z 101 | |
❘ | × 16.10 | Ořešínská | z 101 | |
❘ | × 16.11 | Jehnice | x 101 | |
❘ | × 16.12 | Kleštínek | z 101 | |
❘ | × 16.13 | Skrejš | z 101 | |
❘ | × 16.14 | Mokrá Hora | z 101 | |
❘ | × 16.15 | Jandáskova | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Kronova | z 101 | |
❘ | × 16.18 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.19 | Horácké náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.20 | Letovická | z 101 | |
❘ | × 16.21 | Žitná | z 101 | |
42 | 16.24 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 16.25 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 16.26 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 16.27 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 16.28 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 16.29 | Žitná | z 101 | |
❘ | × 16.30 | Letovická | z 101 | |
❘ | × 16.31 | Horácké náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.32 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.33 | Kronova | z 101 | |
❘ | × 16.34 | Královka | z 101 | |
❘ | × 16.35 | Maříkova | z 101 | |
❘ | příjezd 16.37 | Ivanovice, Globus | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04208. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.42 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @