tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 14.48 | Technologický park | 101 | |
❘ | 14.49 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 14.50 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 14.51 | Skácelova | 101 | |
❘ | 14.52 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 14.53 | Tererova | x 100 | |
❘ | 14.55 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 14.57 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 14.59 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 15.00 | Grohova | 100 | |
❘ | 15.02 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 15.05 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 15.07 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 15.09 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 15.10 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 15.12 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 15.13 | Železniční | z 100 | |
❘ | 15.14 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 15.16 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01211. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 19.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @