autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 6.27 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 6.28 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 6.29 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 6.30 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 6.31 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 6.33 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 6.34 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 6.35 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 6.36 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 6.37 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 6.38 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04609. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.04 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @