tramvaj 1 / 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 6.32 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 6.33 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 6.34 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 6.36 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
6 | × 6.38 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 6.39 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 6.41 | Celní | 100 | |
❘ | × 6.43 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 6.44 | Běloruská | 101 | |
❘ | 6.45 | Švermova | 101 | |
❘ | 6.46 | Osová | 101 | |
❘ | × 6.47 | Karpatská | x 101 | |
❘ | × 6.48 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 6.49 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00614. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 20.02 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @