tramvaj 1 / 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 18.10 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 18.11 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 18.12 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 18.14 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 18.16 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 18.17 | Hybešova | x 100 | |
12 | 18.20 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 18.22 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 18.23 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | × 18.25 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 18.26 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 18.27 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 18.29 | Komárov | 101 | |
Jede poslední nepracovní den (neděle) před pracovním dnem v období univerzitní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01217. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 15.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @