autobus 78 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
78 | odjezd 17.35 | Židenice, nádraží | 100 | |
❘ | 17.38 | Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.41 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 17.42 | Juliánov | z 100 | |
❘ | × 17.43 | Malá Klajdovka | z 101 | |
❘ | × 17.44 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 17.46 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | × 17.47 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 17.48 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 17.49 | Mikulovská | z 101 | |
❘ | × 17.50 | Strnadova | z 101 | |
❘ | × 17.51 | Elplova | x 101 | |
❘ | × 17.52 | Horníkova | x 101 | |
❘ | × 17.53 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 17.54 | Molákova | z 101 | |
❘ | 17.56 | Jírova | 101 | |
❘ | × 17.57 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 17.58 | Karolíny Světlé | z 101 | |
❘ | × 17.59 | Muzeum dopravy | z 101 | |
❘ | × 18.00 | Letecká | z 101 | |
❘ | × 18.00 | Holzova | z 101 | |
❘ | × 18.02 | Malečkova | z 101 | |
❘ | × 18.03 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
❘ | × 18.05 | Krejčího | z 101 | |
❘ | × 18.05 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 18.06 | Křehlíkova | z 101 | |
❘ | × 18.08 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 18.09 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 18.10 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | × 18.12 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 18.13 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 18.14 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | × 18.15 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 18.16 | Šromova | z 101 | |
❘ | × 18.17 | Zámecká | z 101 | |
❘ | × 18.19 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
❘ | × 18.20 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
❘ | příjezd 18.25 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07802. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @