tramvaj 12 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 18.07 | Komárov | 101 | |
❘ | 18.08 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 18.09 | Železniční | z 100 | |
❘ | 18.10 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 18.12 | Úzká (Dornych) | 100 | |
1 | 18.15 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 18.16 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 18.18 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 18.19 | Václavská | x 100 | |
❘ | 18.22 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 18.24 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 18.25 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 18.26 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01211. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @