autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 9.12 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 9.13 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 9.14 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 9.18 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 9.19 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 9.20 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 9.21 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 9.22 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 9.23 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 9.25 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 9.26 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 9.28 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 9.30 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 9.30 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 9.31 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 9.34 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 9.35 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 9.36 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 9.38 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 9.41 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 9.42 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 9.44 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 9.45 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 9.47 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 9.48 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 9.49 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 9.51 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 9.52 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 9.53 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 9.54 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 9.55 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 9.55 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 9.56 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 9.57 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 9.58 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 10.00 | Jundrov | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06703. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.51 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @