autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 11.33 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | × 11.35 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | × 11.37 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 11.38 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 11.39 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 11.40 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 11.41 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 11.42 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 11.43 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 11.43 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 11.45 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 11.46 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04302. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @