tramvaj 1 / 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 5.10 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.11 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.12 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 5.14 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
7 | × 5.16 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.17 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 5.19 | Celní | 100 | |
❘ | × 5.21 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 5.22 | Běloruská | 101 | |
❘ | 5.23 | Švermova | 101 | |
❘ | 5.24 | Osová | 101 | |
❘ | × 5.25 | Karpatská | x 101 | |
❘ | × 5.26 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 5.28 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00701. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.51 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @