autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 17.24 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 17.25 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 17.26 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 17.27 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 17.28 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 17.29 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 17.31 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 17.33 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 17.36 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.37 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 17.37 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 17.40 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 17.41 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 17.42 | Fillova | z 101 | |
❘ | 17.43 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 17.44 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05712. |
www.jrbrno.cz 20.04.2024 11.40 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @