autobus 47 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
47 | odjezd 15.40 | Staré Černovice | x 101 | |
❘ | × 15.40 | Vinohradská | z 101 | |
❘ | × 15.41 | Hájecká | z 101 | |
❘ | 15.42 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 15.43 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | 15.44 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | 15.45 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | 15.47 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | 15.49 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 15.50 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 15.53 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04705. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @