tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 9.50 | Komárov | 101 | |
❘ | 9.51 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 9.52 | Železniční | z 100 | |
❘ | 9.53 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 9.55 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 9.58 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 9.59 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 10.00 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 10.04 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 10.05 | Grohova | 100 | |
❘ | 10.07 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 10.09 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 10.11 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 10.12 | Tererova | x 100 | |
❘ | 10.13 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 10.15 | Skácelova | 101 | |
❘ | 10.16 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 10.17 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 10.19 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01213. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @