autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 18.53 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 18.54 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 18.55 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 18.56 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 18.57 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 18.58 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 19.00 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 19.02 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 19.04 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 19.05 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 19.05 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 19.08 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 19.09 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 19.10 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 19.11 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 19.12 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05712. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @