autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 13.19 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 13.20 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 13.21 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 13.22 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 13.23 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 13.24 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 13.25 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 13.26 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 13.28 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 13.30 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | příjezd 13.32 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04302. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.05 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @