tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 16.25 | Starý Lískovec | 101 | |
❘ | 16.25 | Dunajská | x 101 | |
❘ | 16.26 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 16.28 | Osová | 101 | |
❘ | 16.29 | Švermova | 101 | |
❘ | 16.30 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 16.31 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 16.34 | Celní | 100 | |
❘ | 16.35 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 16.37 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.39 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 16.41 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.42 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 16.46 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.47 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 16.49 | Antonínská | 100 | |
❘ | 16.50 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 16.52 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 16.53 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 16.54 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 16.55 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 16.56 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 16.58 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | příjezd 17.00 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00601. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.25 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @