tramvaj 1 / 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 5.46 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.47 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.48 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 5.50 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
7 | × 5.52 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.53 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 5.55 | Celní | 100 | |
❘ | × 5.57 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 5.58 | Běloruská | 101 | |
❘ | 5.59 | Švermova | 101 | |
❘ | 6.00 | Osová | 101 | |
❘ | 6.01 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 6.02 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 6.04 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01109. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @