tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 17.06 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 17.07 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 17.08 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 17.09 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 17.11 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 17.12 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 17.13 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 17.14 | Branka | z 101 | |
❘ | 17.15 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 17.17 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 17.18 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 17.19 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 17.22 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 17.23 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 17.24 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 17.25 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 17.28 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 17.30 | Václavská | x 100 | |
❘ | 17.31 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 17.34 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.36 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.38 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 17.40 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 17.42 | Antonínská | 100 | |
❘ | 17.43 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 17.45 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 17.46 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 17.47 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 17.48 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 17.49 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 17.51 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 17.52 | Tylova | x 101 | |
❘ | 17.53 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 17.55 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 17.56 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 17.58 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00115. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.40 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @