autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 16.08 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 16.09 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 16.10 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 16.11 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 16.12 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 16.13 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 16.14 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 16.15 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 16.17 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 16.18 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 16.19 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04609. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.43 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @