tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 12.42 | Komárov | 101 | |
❘ | 12.43 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 12.44 | Železniční | z 100 | |
❘ | 12.45 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 12.47 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 12.50 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 12.51 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 12.52 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 12.56 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 12.57 | Grohova | 100 | |
❘ | 12.59 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 13.01 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 13.03 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 13.04 | Tererova | x 100 | |
❘ | 13.05 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 13.07 | Skácelova | 101 | |
❘ | 13.08 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 13.09 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 13.11 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01213. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 14.21 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @