autobus 71 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
71 | odjezd 18.07 | Kuřim, nádraží | 310 | |
❘ | 18.09 | Kuřim, sokolovna | x 310 | |
❘ | 18.11 | Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | |
❘ | × 18.12 | Česká, UP závody | z 310 | |
❘ | 18.14 | Česká, Hlavní | x 310 | |
❘ | × 18.15 | Česká, Nádavky | z 310 | |
❘ | × 18.17 | Mácova | z 101 | |
❘ | 18.18 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 18.18 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 18.19 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 18.20 | Díly | z 101 | |
❘ | × 18.21 | Žilkova | z 101 | |
❘ | 18.22 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 18.23 | Olšanského | z 101 | |
❘ | 18.25 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 18.26 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | příjezd 18.27 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04102. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @