autobus 70 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
70 | odjezd 21.47 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 21.48 – 21.50 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 21.51 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 21.52 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 21.53 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 21.54 | Žitná | z 101 | |
❘ | × 21.55 | Letovická | z 101 | |
❘ | × 21.56 | Horácké náměstí | x 101 | |
❘ | × 21.57 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | × 21.58 | Kronova | z 101 | |
❘ | × 21.59 | Jandáskova | z 101 | |
❘ | × 22.00 | Mokrá Hora | z 101 | |
❘ | × 22.01 | Skrejš | z 101 | |
❘ | × 22.02 | Kleštínek | z 101 | |
❘ | × 22.02 | Jehnice | x 101 | |
❘ | × 22.03 | Ořešínská | z 101 | |
❘ | × 22.04 | Pluháčkova | z 101 | |
❘ | příjezd 22.05 | Ořešín | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 09002. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.36 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @