autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 18.11 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 18.12 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 18.13 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 18.14 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 18.15 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 18.16 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 18.17 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 18.18 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 18.20 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 18.21 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 18.22 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04609. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 02.51 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @