tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 17.37 | Technologický park | 101 | |
❘ | 17.38 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 17.39 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 17.40 | Skácelova | 101 | |
❘ | 17.41 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 17.42 | Tererova | x 100 | |
❘ | 17.44 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 17.46 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 17.48 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 17.49 | Grohova | 100 | |
❘ | 17.51 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 17.54 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 17.56 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.58 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 17.59 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 18.01 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 18.02 | Železniční | z 100 | |
❘ | 18.03 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 18.05 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01213. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 04.43 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @