trolejbus 39 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
39 | odjezd 17.35 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 17.36 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | 17.37 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | 17.40 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | 17.41 | Vaňkovo náměstí (Barvičova) | x 100 | |
❘ | × 17.42 | Kampelíkova | z 100 | |
❘ | × 17.43 | Soukopova | z 100 | |
❘ | příjezd 17.45 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03903. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 13.47 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @