tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 12.53 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 12.54 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 12.55 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 12.56 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 12.58 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 12.59 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 13.00 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 13.01 | Branka | z 101 | |
❘ | 13.02 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 13.04 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 13.05 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 13.06 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 13.09 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 13.10 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 13.11 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 13.12 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 13.15 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 13.17 | Václavská | x 100 | |
❘ | 13.18 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 13.21 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 13.23 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 13.25 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 13.27 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 13.29 | Antonínská | 100 | |
❘ | 13.30 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 13.32 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 13.33 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 13.34 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 13.35 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 13.36 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 13.38 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 13.39 | Tylova | x 101 | |
❘ | 13.40 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 13.42 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 13.43 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 13.45 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00117. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 16.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @