autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 13.39 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 13.39 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 13.40 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 13.41 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 13.42 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 13.43 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 13.45 | Haškova | 101 | |
❘ | 13.46 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 13.47 | Fillova | z 101 | |
❘ | 13.48 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 13.49 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 13.52 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 13.54 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 13.56 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 13.58 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 14.00 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 14.00 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 14.02 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 14.03 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 14.05 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 14.06 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05713. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 11.33 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @